Často kladené otázky

KDE VÁS NAJDU?

Cruz Tattoo studio se nachází hned vedle restaurace Renomé na Uhelné ulici 21 v Olomouci. Dostanete se k nám KLIKNĚTE PRO MAPU

KDY MÁTE OTEVŘENO?

CTs je otevřeno od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin. Mimo tyto dny a hodiny dle objednání
a domluvy na 773 593 143 nebo objednavky@cruztattoo.cz

JAK SI MŮŽU DOMLUVIT TERMÍN TETOVÁNÍ?

Nejlépe osobně přímo v salonu, nebo objednavky@cruztattoo.cz případně telefonicky na 773 593 143.

KOLIK MI MUSÍ BÝT, ABYCH SE MOHL NECHAT TETOVAT?

Když je ti 18 a víc, potřebuješ jen OP do kterého nahlédneme. Nepožadujeme u všech, ale když někdo vypadá na 16 a je mu 21, tak to budeme mít rádi potvrzené. U mladších požadujeme konzultaci alespoň s jedním rodičem. Já vím není to asi moc cool, ale je to pořád lepší, než mít na celej život nějakou mladickou nerozvážnost.

KOLIK mě bude tetování stát?

Stejně jak ti nikdo neřekne kolik stojí Škodovka, protože záleží na spousta faktorech: modelu, výbavě, motoru, barvě, atd. U kérek je to stejné. Jediné co se dá určit je minimální cena. Ta je u nás 1.000,- Kč. Zařízení a pronájem studia, získání certifikátu, splnění různých hygienických a úřednických požadavků, jehly, barvy, příprava a desinfekce tetovacího místa, návrh tetování, příprava atd. to jsou náklady, které něco stojí. Nejlepší způsob jak získat cenu, je osobně. Přijďte za námi do studia, jen potom můžeme dle náročnosti motivu, umístění, velikosti, barevnosti určit kolik vás bude tetování stát.

Druhá složitější možnost je mailem, i ta ale končí osobní schůzkou a následným naceněním. Vždy se ptáme: Chcete to kvalitně, nebo levně? Levné kérky neděláme, kvalitní ANO. Kvalitní tetování je ozdoba na celý život, mějte to prosím na paměti.

Bolí tetování?

Na to je složité odpovědět. Ano i ne. Jsou místa, kde je to více bolestivé, spíše nepříjemné a jsou místa, kde to téměř neucítíte.

[/full_width_color]

Jste připraveni na kérku?

Kontaktovat
Back to Top